Reference

Alcyon mě nejvíce pobavil, když jsem se s ním setkala poprvé. Mám verzi Infra Special. Když jsem ho zapla, zkoušela jsem ho rukama, jestli z něj jde energie a kudy. Zeshora Alcyonu vyzařuje silný kužel energie, která je cítit teple a brnivě.
Celý den jsem u něho seděla a měla ho zapnutý naplno, abych si vyzkoušela, co se mnou udělá, protože moji návštěvu Alcyon zapnutý na stole uspával.
Byla jsem příjemně přebitá a hodně aktivní, ale neměla jsem potom problém usnout. Různí lidé očividně na tuto frekvenci reagují individuálně. Pak jsem ho přesunula do přízemí v souladu s návodem k použití.
Můj kamarád, který vlastní tentýž model, měl s Alcyonem úžasný zážitek. Mnoho let mu chronicky pískalo v uchu, vnímal to už jenom podprahově, byl zkrátka zvyklý. Alcyon si na první noc dal k sobě do ložnice a když se ráno probudil, uvědomil si, že je ,,něco jinak”. Po chvíli mu došlo, že už neslyší to pískání. Byl z toho naprosto nadšený a podle mých zpráv už se mu to nevrátilo.

Alue K. Loskotová

Se zařízením Alcyone jsem se poprvé setkala na schůzce s panem Jaroslavem Popelkou. Vytáhl jej na stůl se slovy “Nikde už nechodím bez něj…”. Hned mě zaujala jeho energie, která nás obklopila. Zeptala jsem se, zda si jej mohu blíže prohlédnout, načež jsem obdržela souhlas. Dala jsem ruku nad Alcyone a hned jsem si mohla tu energii osahat. Byla teplá, brnivá a celkově příjemná. Velmi mě zaujal fakt, že tento přístroj dokáže ochránit před širokou škálou nepříznivých vlivů, včetně různých typů záření.
Zanedlouho poté jsem si pořídila zařízení Maia. Chtěla jsem mít ochranu neustále při sobě, což klasické typy Alcyonků do zásuvky neumožňují. Nosím jej stále s sebou a zejména v práci ho dokáži náležitě ocenit, protože firemní prostory jsou prosycené zářením a špatné energie lze cítit na každém kroku.
Nemám žádné zdravotní potíže, na kterých bych mohla pozorovat zlepšení v důsledku používání Alcyone. Nicméně mohu říci, že jeho energie má uklidňující účinky na moji psychiku. Určitě jej doporučím svým známím.

Veronika Žáková

Dobrý den, páni Popelkové, mohu potvrdit, ze Váš Alcyone je super přístroj. Naplňuje mě klidem a nepodleham tolik stresu. Malá bolest hlavy se mi nerozjede, vyspim se z ni bez prášku. Dcera také lépe spí. Už jsem doporučila kolegyni, která se casto budí a ma blízko radarový vysílač. Děkuji Vám za geniální “službu” lidstvu. Víc takových lidi 🙂 Ať se Vám daří.

Ellen Blahová

error: Content is protected !!