Vznik alcyone

Technologie Alcyone je jediný pravý originál, kterému dal vzniknout vynálezce a léčitel z Bílých Karpat, pan Bc. Milan Popelka. Počátky jeho vývoje se datují až do roku 1998, kdy pan Popelka začal vyvíjet vlastní způsob, jak ochránit svoji rodinu před nepříznivými vlivy škodlivých frekvencí, které vytvářejí geopatogenní zóny, destruktivní energetická pole a elektrosmog. Trvalo však dlouhých 22 let, než Alcyone získalo dnešní podobu a účinnost. Díky unikátní kombinaci vysoce konstruktivních frekvencí Alcyone nejen že dokáže chránit všechny živé organismy před vlivy škodlivých polí, ale také má blahodárné účinky na naše zdraví. Napomáhá regeneraci a revitalizaci lidského těla a má příznivé účinky na naši psychiku. Dnes již Alcyone pomáhá lidem jak v tuzemsku, tak i v zahraničí.

Kvalita frekvencí

Naše tělo i duše operují na úrovni frekvencí. Frekvence vyzařují i přijímají. Jsou frekvence, které jsou pro nás škodlivé, narušují naše přirozené frekvence a způsobují nám četná onemocnění, včetně civilizačních nemocí. V moderním světě je zdrojů těchto frekvencí nepřeberné množství. Jsou to naše smartphony, laptopy, počítače, tablety, Wi-Fi routery, BTS vysílače, mikrovlnky a domácí spotřebiče. Elektromagnetické záření, nebo-li EMZ, prostupuje vším. Nevidíme ho a nemůžeme ho cítit, proto je nebezpečí EMZ pro mnohé lidi tak abstraktní.

VÍCE O EMZ 

Na jakém principu funguje?

Kvalita energetického prostředí má v dlouhodobém časovém horizontu výrazný vliv na kvalitu života. Jeho vyzařovaná energie je přímo úměrná frekvenci.

– Ing. Aleš Rumler 

Změníme-li tedy frekvenci, změníme zároveň i kvalitu energie. A přesně to Alcyone umí.
Je to napájený laděný zatlumený regulovatelný rezonanční obvod, který uvolňuje vysoce konstruktivní frekvence.
Funguje v podstatě na principu zapperu. Je to prostorový nízkofrekvenční zapper, který trvale a velmi účinně potlačuje patogenitu energetických polí (geopatogenní a psychosomatické zóny, kosmické záření, elektrosmog a jiné destruktivní frekvence). 

Pracuje na principu přeměny škodlivých frekvencí na takové, které jsou pro nás bezpečné. Stabilizuje energetický potenciál vnitřního prostoru ve tvaru koule o různém průměru dle typu zařízení. U přístroje do auta Merope a přenosného zařízení Maia je to průměr 20 m. Nejsilnější produkt Alcyone Infra Special působí v prostoru ve tvaru koule o průměru 240 m a ovlivňuje vše, co je v jeho dosahu (potraviny, vodu, půdu, rostliny, zvířata …).


Alcyone slouží k významné korekci prostředí, harmonizuje tělesný energetický systém, jeho centra a meridiány,  podporuje relaxaci, regeneracirevitalizaci organismu.

Jaké jsou účinky Alcyone? 

 Chrání před vlivy EMZ (Wi-fi, BTS vysílače, mobily, mirkovlnky, tablety, počítače, domácí spotřebiče)

Neutralizuje geopatogenní zóny a křížené zóny

Transformuje destruktivní energie, destruktivní bytosti, energetickou zátěž z minulosti, harmonizuje náš energetický systém (čakry, meridiány)

 Regeneruje organismus, zlepšuje imunitu, uklidňuje psychiku, navozuje stav relaxace, zajišťuje kvalitní spánek

Ulevuje od bolesti hlavy, svalů a kloubů, zkracuje dobu rekonvalescence po úrazu

 Působí proti stresu a únavě

Jak používat Alcyone?

Zdrojem napájení Alcyonů řady Standard, Infra a Infra Special je elektrická zásuvka. Za měsíc Alcyone spotřebuje 1 kWh, tedy měsíční náklady na jeho provoz jsou necelých 5 korun. Přístroj lze nechat zapojený v zásuvce během celého dne. V noci je jeho ochrana ještě o to důležitější, protože obranné mechanismy našeho mozku nejsou během spánku aktivní. Je dobré zařízení umístit do středu domu/bytu, aby rovnoměrně působilo na celý obytný objekt. Alcyone Infra Special má navíc velmi silné regenerační účinky a je to oblíbená pomůcka k terapiím. Stačí jej přiložit diodami na místo problému v těle (bolavá hlava, záda, oteklé koleno,…) a nechat působit denně po dobu minimálně 15 minut (horní limit není, lze přikládat neomezeně). Alcyone perfektně ulevuje od bolesti a  zkracuje dobu rekonvalescence.

error: Content is protected !!