Časté dotazy

1. Jak si vybrat vhodný produkt Alcyone?

 

 

4. Jak přesně fungují regenerační frekvence Alcyone?

Alcyone příznivě ovlivňuje vše, co se nachází v dosahu jeho působení. Harmonizuje molekuly vody a navrací jim jejich přirozené vlastnosti. Naše těla jsou ze 70% tvořena vodou, což znamená, že stejně blahodárně působí i na kvalitu vody v našem těle. Díky tomu produkty Alcyone dokáží úspěšně regenerovat a revitalizovat náš organismus. To stejné platí pro domácí mazlíčky či dokonce rostliny. Všemu živému se zkrátka daří lépe s Alcyone.

5. Funguje Alcyone na všechny druhy EMZ?

Alcyone dokáže snížit dopad všech druhů elektromagnetického záření, Alcyone Infra Special jako náš jediný produkt eliminuje i ty nejsilnější druhy EMZ.

6. Kam nejlépe Alcyone umístit?

Alcyone nejlépe umístěte do středu budovy, aby mohlo rovnoměrně působit na všechny strany podle daného dosahu (50 , 75  nebo 120 m²). Pokud chcete řešit problémy, jako jsou geopatogenní zóny nebo destruktivní energetická pole, které se vyskytují v konkrétní části budovy, umístěte Alcyone do jejich ohniska.

7. Dokáže Alcyone prostupovat bariéry jako jsou stěny nebo nábytek?

Ano, hmota pro Alcyone není žádnou překážkou. Alcyone vydává velmi intenzivní a specifickou energii, na jejíž dosah stěny ani nábytek vliv nemají.

8. Může být Alcyone neustále zapnuté?

Ano, dokonce to doporučujeme. Alcyone je z hlediska elektrotechniky velmi bezpečné zařízení, které není nutno vypínat ani vypojovat ze zásuvky. Často se nás lidé ptají, zda je nutné Alcyone vypínat na noc. V noci naše tělo i mysl naopak potřebují ochranu nejvíce, protože některé obranné mechanismy našeho organismu jsou v útlumu. Proto můžete mít Alcyone bez obav zapnuté permanentně.

9. Jak s Alcyone upravovat vodu?

K nádobě s libovolným množstvím vody umístěte zařízení Alcyone alespoň na 20 minut. Alcyone dokáže obnovit přirozenou strukturu vody, její vlastnosti a paměť. Takto harmonizovaná voda získává revitalizační schopnosti a má příznivé účinky na lidský organismus. 

error: Content is protected !!